KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Uluslararası taşımacılık malların hızlı ve güvenilir bir şekilde sevki için gün geçtikçe gelişmeye devam ederken bu perspektiften değerlendirdiğimizde kullanılan taşıma moduyla birlikte taşıma işleminde kullanılan araç ve ekipmanlar da daha önemli hale gelmeye başlamıştır. Bir operasyona başlamadan önce yükün niteliği, teslim yeri gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurup yaptığımız planlamayla beraber operasyon içerisinde malın taşınacağı araç ve ekipmanın seçimi de oldukça önemlidir.

Günümüzde kapıdan kapıya taşımanın (door to door) önemi gittikçe artmakta. Bununla beraber malların çıkış noktasından varış noktasına kadar tek bir araçla taşınması sadece karayolunda mümkün olabiliyor. Bu nokta da zamandan ve nakitten tasarruf edebilmek için elleçleme aşamasında fazla vakit kaybetmemek ve dolayısıyla da maliyetleri minimum tutmak gerekli. İşte Konteyner Taşımacılığı tam da bu nokta da bize fayda sağlayan bir taşıma şekli olarak karşımıza çıkıyor.
Taşımacılık sektöründeki kapsamlı tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yurtiçi ve uluslararası konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

NEDEN ÜMİT NAKLİYAT?

Nakliyat sektörünün en güvenilir ve itibarlı şirketlerinden biri olan Ümit Nakliyat, 1965 yılında A.İrfan Ürgen tarafından kurularak Unilever A.Ş.‘nin Türkiye’deki ilk nakliyecisi olarak ticari hayatına başlamıştır.

2000 yılında şirketin başına Yarcan Tan’ın geçmesi ile birlikte şirket sıçrama yaparak profesyonel bir kadroya ve bir kısmı referanslar bölümünde yer alan büyük bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Genel olarak şehiriçi ve şehirlerarası komple-parsiyel yük taşımacılığı yapan Ümit Nakliyat, aynı zamanda müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Dönüş yapan araçlarla güvenli ve hızlı teslimat ile uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

Tüm taşınan emtia’ları sigorta ettirerek teminat altına almaktadır.

SİGORTALI VE GÜVENİLİR

Tüm taşıdığımız yükleri sigortalı olarak taşıyor ve sorumluluğu biz üstleniyoruz

HIZLI VE SORUNSUZ TESLİMAT

Taşıdığımız yükleri en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz

DESTEK

Taşımayla ilgili tüm sorunlarınıza uzman kadromuzla en kısa sürede çözüm buluyoruz