KOMPLE YÜK VE PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

Komple Yük, Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığında amaç aynı güzergaha ya da il içerisine gidecek eşyaları tek araba ile taşıyarak taşıma ücretini cazip hale getirmektir. Taşımayı düşündüğünüz eşyaların listesini iletişim formumuza yazabilir ya da direk bizi arayarak taşıma ve teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Siz de parsiyel eşya taşımacılığını seçerek ülke ekonomisine de katkıda bulunabilirsiniz.

Ümit Nakliyat karayolu parsiyel taşımacılığında hızlı ve zamanında teslim, düzenli bilgi akışı, düşük maliyet, kısacası en iyi hizmeti sunabilmek için altyapı ve teknoloji yatırımlarını sürekli geliştirmektedir. Komple Araç Temini, Türkiye’nin her yerinde geçerli olmak üzere adresten alınıp aktarma ya da son varış noktasına iletilmek üzere taşınacak yüklerin komple araçlar ile taşınmasıdır. Yükün cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre kamyonet, kamyon, tır, lowbad, vinç, özel araç temini ve müşteri bilgiledirmesinin sağlandığı operasyonlardır. Ümit Nakliyat uzman kadrosuyla Komple Araç Temini’nde de kaliteli hizmet sunmaktadır.

NEDEN ÜMİT NAKLİYAT?

Nakliyat sektörünün en güvenilir ve itibarlı şirketlerinden biri olan Ümit Nakliyat, 1965 yılında A.İrfan Ürgen tarafından kurularak Unilever A.Ş.‘nin Türkiye’deki ilk nakliyecisi olarak ticari hayatına başlamıştır.

2000 yılında şirketin başına Yarcan Tan’ın geçmesi ile birlikte şirket sıçrama yaparak profesyonel bir kadroya ve bir kısmı referanslar bölümünde yer alan büyük bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Genel olarak şehiriçi ve şehirlerarası komple-parsiyel yük taşımacılığı yapan Ümit Nakliyat, aynı zamanda müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Dönüş yapan araçlarla güvenli ve hızlı teslimat ile uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

Tüm taşınan emtia’ları sigorta ettirerek teminat altına almaktadır.

SİGORTALI VE GÜVENİLİR

Tüm taşıdığımız yükleri sigortalı olarak taşıyor ve sorumluluğu biz üstleniyoruz

HIZLI VE SORUNSUZ TESLİMAT

Taşıdığımız yükleri en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz

DESTEK

Taşımayla ilgili tüm sorunlarınıza uzman kadromuzla en kısa sürede çözüm buluyoruz