EVDEN EVE TAŞIMACILIK

“HAKETTİĞİNİZ PROFESYONEL VE KALİTELİ TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİ”

Ümit Nakliyat vermiş olduğu profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleriyle yıllardan bu yana evini taşıdığımız tüm müşterilerimizin yüzünde küçük bir tebessüm bırakmayı başarmıştır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimizde en büyük gayemiz dostluğunuzu kazanmaktır. Ticaretten dostluğa uzanan bu yolda hizmetlerimizi Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırmaya devam ediyoruz.

PROFESYONEL VE KALİTELİ TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat çözümlerimizde kaliteyi en üst seviyelere ulaştırmak adına sürekli çalışmalar yapmaktayız. Nakliye ekibimizin her bir üyesi alanı ile ilgili sertifikasyon işlemini başarıyla tamamlamıştır. Bu özel nakliyat ekibimize periyodik eğitimler vererek, taşıma işlemi esnasında oluşabilecek olumsuzlukları en aza indiriyoruz. Tamamı özel kapalı çelik kasalara sahip olan araç filomuzu sürekli güncel tutarak siz değerli müşterilerimize hakettiğiniz profesyonel taşımacılık hizmetlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Nakliye işlemleri sırasında özel ambalaj malzemeleri kullanılması gerekir. Bu ambalaj malzemeleri taşıma esnasında eşyaların koruyucu kalkanı gibidir ve zarar görmesinin önüne geçer. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer verdiğimiz için taşımacılık hizmetlerimiz de bu özel ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Kullandığımız bu ambalaj malzemelerinin tamamı Avrupa’dan ithal olup taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini engeller.

Profesyonel, hızlı ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizle tanışmak ve bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İRFAN ONAT ÜRGEN

Whatsapp 0538 433 31 35

Mail onat@umit-nakliyat.com

ÖZEL HİZMETLERİMİZ

PAKETLEME
VE AMBALAJLAMA
DEPOLAMA
PARÇA EŞYA TAŞIMA
OFİS TAŞIMACILIĞI

ÜCRETSİZ TEKLİF AL!

SİGORTALI VE GÜVENİLİR

Tüm taşıdığımız yükleri sigortalı olarak taşıyor ve sorumluluğu biz üstleniyoruz

HIZLI VE SORUNSUZ TESLİMAT

Taşıdığımız yükleri en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz

DESTEK

Taşımayla ilgili tüm sorunlarınıza uzman kadromuzla en kısa sürede çözüm buluyoruz